Czas powrotów.

Dawno mnie nie było, to fakt. Dlatego nie zacznę od zwyczajnego – Witajcie.

Zacznę od przepraszam Was. Nie było mnie, bo skupiłam się na sobie. Egoistycznie zabrzmiało, prawda ? Ale skupiłam się na sobie, pod względem dokształcania. Wiele się nauczyłam, między innymi tego jak czerpać radość z niewielkich rzeczy. Z porażek wyciągać wnioski a nie się dołować jak bardzo to chu* jestem.

Zacznę od tego, co było najprzyjemniejsze.

Wracamy do CZERWCA – czyli wakacji. Poświęciłam całe na praktyki i na prace ze zwierzakami. Część  poświęciłam na typowo zootechniczne rzeczy, czyli poznawaniu tak na prawdę jak będzie wyglądać moja praca, a w wolnych chwilach chill ze znajomymi lub rodziną.

Na początku września pojechałam z paczką do Pragi. Zakochałam się w tym mieście! Jest przepiękne i mega bajkowe. Jest to po prostu miasto miłości! W ostatni dzień żałowałam, że trwało to tak krótko i nie mogę zostać tam dłużej.

Potem zaczęły się studia. I na nowo jazda ze wszystkim, ale ja widzę w tym sam pozytyw. W końcu nie leżę i nie użalam się nad sobą, a to wyłącznie dlatego.. bo nie mam na to czasu! Więc brak czasu, ma swoje duże pozytywy w moim przypadku.

Czy napisałam coś nadzwyczajnego? Nie wydaje mi się. Z czasem zacznę wrzucać tu kawałki z moich opowiadań, bo zawzięcie wróciłam do ich pisania.

Ale uwierzcie mi.. nigdy nie napisałam żadnego opowiadania, co kończy się dobrze.

Z czasem się przekonacie.

Find.

Informacje o Find.

Samotna. Złośliwa. Niezależna. Zakompleksiona. Niewiedząca nic o życiu. Czy to są słowa opisujące moją osobę ? Mnie a może Ciebie ? Tego mam nadzieje, że dowiecie się czytając moje wypociny. Mam nadzieje, że ktoś wytrwa.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>